| Claudia_1005 a întrebat:

Fetelor vreau sa zic ca nu prea am noroc in dragoste vreau sa spun ca am iubit la viata meah dar nu am fost iubita mi-a placut de vreo 7 baieti dar din acestia 7 am fost doar cu 4 si bine inteles ca si-au batut joc de mine adica nu in sensul la care va ganditi voi acum ceva timp m-am despartit de fostul prieten si m-am cam saturat de tot si de toate as vrea sa plec undeva departe sa nu mai vad sa nu mai aud pe nimeni si ar mai fi o solutie sa ma sinucid voi ce credeti ca ar fi bine sa fac sa merg mai departe cu fruntea sus si sa imi vad de viata in continuare? sau ca e mai bine pentru mine sa stau o perioada lunga de timp singura si sa sufar? care este parerea voastra fetelor astept raspuns urgent va rog ajutati-ma sunt disperata nu stiu thinking ce sa fac ce credeti ca e bine pentru mine astept raspuns help please!

2 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Pai cum adica sa suferi vrei sa iti faci rau singura?

eu zic sa vezi partea plina a paharului si gandeste-te ca o sa mai intalnesti baieti

si eu zic ca niciun baiat nu merita sa plangi pentru elwinking tu crezi ca ei plang pentru noilaughing

| Alexandra_1264 a răspuns:

Hei.Lumea e plina de baieti! sunt sigura nu ai mai mult de 15-16 ani.nu? Stai linistita, dragostea apare atunci cand nu te astepti.Continua`ti viata, intr-o zi o sa te saturi de toti baietii din jurul tau.Nu ai de ce sa-ti faci griji.ai tot timpul din lume pentru a iubi un baiat.Sa te sinucizi? Nici vorba! pun pariu ca nu te`ai gandit niciodata cat de multe persoane ai in jurul tau care te iubesc. Ce s`ar face parintii tai fara tine? sau cea m`ai buna prietena a ta? Gandeste`te la astawinking