| SickMind a întrebat:

Buna fetelor:X! Am si eu o intrebare...cum arata perfectiunea in ochii vorsti? Mai exact baiatul perfect?

P. S: sunt constienta ca perfectiunea nu exista... dar sunt curioasa cum si-o imagineaza fiecare.big grin

4 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Un baiat blond cu ochi albastrii love struck:X:X:X. arata super
dar tie cum iti arata aceasta perfectiune? tongue

| SickMind explică (pentru princess97):

@princess97-perfectiune, un cuvant sincera sa fiu strain identitatii mele. Dar totusi sa incerc: Ar trebui sa arate acceptabil, iar la caracter mi-ar placea sa pot sa discut orce cu el, sa fie sensibil si sa se integreze in anturajul meu(sa fie prietenos)...atent, si sa ma simt protejata langa el, sa ma simt in largul meu, sa pot fi eu!

| cuteandfunny a răspuns:

Pai sa fie frumusel (nu vreau cine stie ce,,zeu,, caruia nu-i ajungi nici cu prajina la nas), sa se dea cu parfum,sa se imbrace cu stil nu neaparat scump,sa fie destept,sa aiba planuri in ceea ce priveste o facultate, o cariera, sa ma faca sa rad, sa stie sa se comporte cu o fata, sa ma iubeasca si cam atat... desi nu cred ca exista asa ceva tot merita sa-l cauti laughing

| Maaaary a răspuns:

Un baiat sensibil, sa nu se considere "super man", sa fie slabut si sa fie super dragut:X.