| AndreeaBMA15 a întrebat:

Fostul meu inca imi da mesaje si vrea sa iesim desi exista o fata cu () care vorbeste si sunt aproape impreuna. Eu as putea sa le stric tot si sa ma impac cu el, dar nu vreau asta rolling on the floor vreau doar niste descrieri sau citate despre faptul ca el tot pe mine ma vrea deci sa stea ea linistita, sau ceva de genu rolling on the floor sa se oftice putin

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce copil.

| dannys a răspuns:

Asa si fostul meu imi trimite mesaje si daca nu ii raspund mai are tupeu sa ma sune.Eu spun sa ii lasi in pace si nu are rost sa te impaci cu el ca asa cum v-ati despartit prima data o sa va mai despartitii cu siguranta.

| AndreeaBMA15 explică (pentru dannys):

A nu i problema de asta, eu vreau doar sa ii arat aleia ca nu prea simte nimic pentru ea rolling on the floor) ea si prietenele ei ma cam urmaresc pe site urile de socializare si ma gandeam sa se si simta in anumite postari

| Violleta2022 a răspuns:

Atunci spune-i sincer in fata sa-is vada de fata aia, sau sa-i spuna intai aleia ca nu o vrea, ca sa se faca liber si apoi sa vina la tine.

| missfatadelatara a răspuns:

Sunt iubita de multi, dar nu de cine crezi tu.