| Anablondyi a întrebat:

Fostul meu prieten acum are o gagica...si totusi cred ca pentru aceea m-a lasat pe mine dar totusi as vrea sa ma impac cu el :-s ce sa fac? cand mai iesim pe afara sau asa... el sta foarte aproape de mine ca si cum am fi impreuna raised eyebrows cateodata vreau sa-l uit cateodata il vreau inapoi ce sa fac sa-l am inapoi?

Răspuns Câştigător
| alessyca a răspuns:

Daca si-a facut prietena si inca mai are gesturi tandre cu tine, poate nu te-a uitat, sau poate ca vrea doar sa se joace cu tine, stiind ca il placi. Gandeste`te foarte bine daca merita sa incerci sa te impaci cu el sau nu. Daca are iubita nu stiu ce sanse de impacare mai aveti. Incearca sa vorbesti cu el si sa deschizi discutia despre o eventuala impacare

2 răspunsuri:
| Anablondyi explică:

:X63636373

| Douapunccteunics a răspuns:

Nimic uital te. a parasit pentru. una nu mai aare rostoh go on