| DiaNa357 a întrebat:

BunahappyFUNDA+ vot(le dau foarte repede)E o intrebare prosteasca dar chiar vreau sa stiu
stiu un tip dragut si CRED cai place de mine dar nu intzleg un lucru:cand intra pe mess cate odata cand il salut nu-mi raspunde.Ma saluta el cate odata, voi credeti ca nu are chef de vorba, sau nu e la calculator? Ar trebui sa nul mai salut?

Răspuns Câştigător
| Anna_9116 a răspuns:

Pai sunt mai multe variante... se poate juca cs sau un joc si nu iti poate raspunde, nu este el la pc sau nu este deloc la pc, dar daca nu este la pc nu ar intra si el pe idle?smug
pai n-ar mai trebui sal saluti tu, lasa-l pe el sa faca primul pashappy
hmm si s-ar putea sa te placa dar nu iti vei da seama de asta dupa messhappy

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Cred ca nu e la pc.
Da, lasa-l pe el sa te bage in seama daca te place.
Pa, pa. Fundit?

| Catcherintherye a răspuns:

Aaa. nu cred ca nu mai trebuie sal saluti, incearca sa vb mai rar cu el si eu cred ca nu este la pc big grin bafta big grinbig grin

| Crina_6989 a răspuns:

Ar trebui sa vezi daca te cauta el sau nu thinking daca intr-adevar vrea sa vorbeasca cu tine, o face, daca nu thinking nu stiu ce sa zic... zic s o lasi asa

| Anonimuul123 a răspuns:

Poate nu stie ce sa iti spuna... sau poate nul cunosti in realitate. asa este?