| anonim_4396 a întrebat:

Buna,i-am spus unui baiat ca il plac,iar el mi-a spus ca apreciaza,iar a doua zi cand trebuia sa ne intalnit m-a sunat si cand ne-am intalnit imi zambea mereu, glumea ci nu m-a ignorat asa cum ma asteptam.
Ce sa inteleg din raspunsul lui? Oare ma place si el?

Răspuns Câştigător
| yyyyy a răspuns:

Cu siguranta te place. Eu cred ca te place pentru ca a spus ca apreziaza sinceritatea ta si pentru ca zambea si glumea cu tine. Totul este evident. funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident, te placewinking!

| MyaEmy a răspuns:

Scuza-ma daca te dezamagesc dar daca si el te-ar place cu adevarat ti-ar fi zis atunci.Decat sa asculti sfaturile(poate gresite) ale altora mai bine il intrebi(doar ca sa fii sigura).
Sper ca te-am ajutat happy