| EllaAndreea1655 a întrebat:

Buna! Ieri după o zi destul de lungă și plină de efort mintal, seara îmi era foarte somn, dar când am incercat sa adorm nu mai aveam somn, dar încă mă simțeam super obosita. Am adormit de abia peste vreo 2 ore. Ce se întâmplă?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"o zi destul de lungă și plină de efort mintal...nu mai aveam somn... Ce se întâmplă?"

așa e când gândește omu' prea mult!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se întâmplă exact așa. Un creier supra excitat are nevoie de
detensionare.

| Adrian5575 a răspuns:

Ai mancat/baut ceva care ti-a afectat somnul. Sau poate de la ganduri.