| anonim_4396 a întrebat:

ieri m`am intalnit cu fostul meu pr. mi-a tr un sms si m`a intrebat ce fac? si eu i-am zis bine is in parcul... el: hai ca vin si eu sa te vad. eu: cum vrei.
A venit ne-am salutat. L`am intrebat ce mai face piciorul[il are in ghips] >[merge in carje] apoi a primit un telefon si a zis ca trebuie sa plece. in fine. era cu un coleg de`al lui, iar eu cu o prietena, cand a plecat a dat m`a pupat pe coltul gurii, apoi a dat sa ma sarute, eu stand pe banca, el in picioare, m`am intrins si eu sa-i zic asa, dar apoi m`am ferit. el a plecat... apoi seara nu stiu cum ne-am luat de vorba prin sms`uri si mi-a zis ca pleaca la p.neam. iar eu l`am intrebat ce sa faca. el a zis: ma duc acolo ca poate fetele ma lasa sa le pup. nu ca astea de pe aici... ". apoi nu stiu ce. vreau sa zic ca eu il iubesc fff mult.si m`am ferit asa ca sa-i zic... pentru ca, cu vreo 15 minute sa ma vad cu el m`am intalnit cu prietena lui actuala. ma rog. voi ce credeti el mai tine la mine?

Răspuns Câştigător
| madycumada a răspuns:

Daaa! Logic ca tine.
Posibil ca actuala sa fie doar de fatada ori ca sa te uite ( evident ca nu reuseste) ori sa te faca geloasa.
De tinut tine la tine. Este clar.

3 răspunsuri:
| Soinlove a răspuns:

Da, de aia voia sa te sarute. Apoi dragoste dragoste, dar de ce nu i-ai raspuns la mesaj asa: Eu nu ma sarut cu baieti care au prietene.

| AnY95 a răspuns:

Odata ce a vrut sa te pupe! Categoric tongue!

| AnY95 a răspuns:

Categoric love struck!