| kolyan7 a întrebat:

imi apare pe bara de jos a ecranului calculatorului un semn ceva si pe el imi arata un aparat foto si inca ceva.apare si dispare repede inapoi.din aceasta cauza nu pot sa ma joc in jocuri deoarece se face minimize la joc. apare undeva o data la 10 min-aproximativ-cind ma joc insa se intimpla mai des.am laptop TOSHIBA SATELLITE C660 2DD. windows 7 starter. ajutati-ma va rog.nustiu ce e aceasta.ce trebuie sa fac. funda

3 răspunsuri:
| ManumescRadu a răspuns:

Salut,imi apare si mie ceva de genul tau jos pe bara imi apare si dispare repede aproximativ la un minut ...nustiu poate ne ajuta cineva cu ceva?

| Elvisss a răspuns:

Ati rezolvat problema asta? ca la fel apare si la mine si ma enerveaza si nu as schimba windowsu pentru asta

| kolyan7 explică (pentru Elvisss):

Nu am facut nimic si dupa o bukata buna de timp a disparut singura...dar uitete poate sa fie de la anumite programe sau jocuri de pe PC, am mai shters din ele si poate de atita s-a rezolvat problema