| Loryoficial a întrebat:

Imi place de colega mea de banca nespus de mult! dar cateodata ma cam plictisesc si nu imi vine nici o idee, nici un subiect pe care sa vorbim!
as vrea si eu niste ideei, ce as putea vorbi cu ea?

MS anticipat!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Glumeste mai mult, fa-o sa rada. Umorul este cheia succesului.
Bafta!winking

| vasy007 a răspuns:

Frate asta depinde de fatatongue poate se lasa mai greu. sfatu meu incearca sa o faci sa se simta bine da sa nu para prostesctongue...mai departe vezi tu...BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...hmm spune-i si tu direct ca asa fac si eu ...si este mai bine
sa stiihappy:*:*:*:*:*oh go on:s

| Herpderp a răspuns:

Paai. ca fata cu experienta [laughing]
Iti dau eu cateva subiecte :

- Intreab'o daca stie ceva la test
- Daca iese afara
- informeaza'te ce muzica asculta.de exemplu. rock. ce ascult eu si invata cateva trupe de exemplu "nirvana, paramore, cargo, aerosmith, trooper, apocalyptica, Rammstein, judas priest, ozzy osborne etc.
si discutati despre ele.
- barfa.despre colegii de clasa. ce iti place la unu ce nu:ce par are ala. ce nas are ala.blah blah blah.
si nu stiu...despre net.chestii.

Acum nu stiu ce clasa esti. daca fumeaza.invit'o la o tigara. daca esti minor mai bine nu rolling on the floor)
Bafta!

Funda?puppy dog eyes