| anonim_4396 a întrebat:

happy
As vrea sa ma ajutati cu ceva,din nou laughing
Stau in banca cu baiatul de care imi place,si,amandoi suntem timizi, dar cand eram in banci separate radeam zambeam etc.
Cum sa fac, sa vorbim mai mult.Eu nu stiu despre ce as putea vorbi cu el. Cateodata ne uitam unul la altul foarte putin, dar e un sentiment placut. Nu vorbim deloc unul cu altul cand suntem in aceasti banca.
Help mee!

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Pai... Sparge gheata.

| anonim_4396 explică (pentru Nolkyz):

Cum? sunt prea timida

| Nolkyz a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai sparge gheata lasand timiditatea la o parte. Daca nici unul dintre voi nu face primul pas, cine o va face? Eventual alta tipa. Tu astepti sa zica el ceva, el asteapta sa zici tu ceva. Fii cea cu initiativa, crede-ma ca nu o sa ii displaca, ba chiar o sa fie incantat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult de raspuns!
Problema este ca..stie ca il plac happy
Si nu stiu despre ce sa vorbim, cum sa ma bag in seama cu el crying

| amelicika a răspuns:

Fii tu insati!