| katalina96 a întrebat:

Imi place de un baiat care e cu mine in clasa si cu care stau in banca din clasa a 5-a(acum sunt a 8-a), dar el are prietena.
el mi-a spus ca vrea sa se certe cu ea pentru ca s-a plictisit de ea.ieri a venit in clasa sa il ia afara si s-au certat pentru ca el nu vroia sa iasa.
diriginta a vrut sa ne mute din banca dar el a zis ca vrea sa stea cu mine.
Am ajuns sa il visez in fiecare noapte.
Ce sa fac ca sa ma placa si el?

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Probabil deja te place dar nu-i arata ca il placi pn cand nu se desparte de actuala prietena, ca sa nu te ia de fraiera si sa stea si cu tine si cu ea

2 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Nu stiu... daca s-a exprimat ca S-A PLICTISIT DE EAthinking e ceva ce nu e in regula...adica totusi

ma rog, probabil nu vrei sa auzi chestii din astea, daca a zis ca vrea sa ramana cu tine in banca, nu e sigur ca te place.si eu am un coleg cu care sunt prietena foarte buna, de la 3 ani, dar atat. Fa tu primul pas, zambeste-i, priveste-l, flirteaza cu el, si, daca iti raspunde la fel, atunci inseamna ca te place, si puteti fi impreunahappy

multa bafta>big grin

| Stilskin a răspuns:

Pai, cred ca te place. Probabil daca mai iesi cu el, ma rog, la un suc ceva mai des spune-i tu ca il placi. Daca vrea sa stea cu tine, normal ca ca te place dar ii e rusine sa-ti spuna.