| katalina96 a întrebat:

imi place de un baiat care e cu mine in clasa.stau cu el in banca din clasa a 5-a acum sunt a 8-a. diriginta a vrut sa ne mute din banca dar el a zis ca vrea sa stea cu mine,
el are prietena dar mi-a spus ca s-a plictisit de ea si ca vrea sa se certe cu ea.
ce sa fac ca sa ma apropii de el mai mult?
va rog ajutati-ma. funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| rocky_2741 a răspuns:

Pentru inceput incearca sa ii fi cea mai buna prietena tinete dupa el ca albina dupa miere si spune chiesti profunde baietilor le plac astea crede-ma sun baiat si stiu cum e.