| katalina96 a întrebat:

imi place de un baiat care e cu mine in clasa.stau cu el in banca din clasa a 5-a, acum sunt a 8-a si inca mai stau pentru ca diriginta a vrut sa ne mute si el a zis ca vrea sa stea cu mine.
el are prietena dar mi-a zis ca s-a plictisit de ea si ca vrea sa se certe cu ea.
ce sa fac ca sa ma apropii mai mult de el?
va rog ajutati-ma.cat mai multe raspunsuri. funda

Răspuns Câştigător
| Piㄨㄨy a răspuns:

Pai... dupa parerea mea ar trebui sa te concentrezi pe un alt baiat cum s-ar spunebig grin.
Dar sunt putin nelamurita... Daca tie iti place de el si cred ca si lui de tine din cate am inteles din ce neai spus, de ce nu vrei sa ii acorzi o sansa? Poate fara sa-ti dai seama, el tine foarte mult la tine si ar vrea acelasi lucru.
Eu te sfatuiesc sa ii acorzi totusi o sansa, dar tu faci cum crezitongue.

Multi pupici:*:*...si succeswinking

funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| BolO a răspuns:

Sa nu-ti mai placa? :O:O... cand am citit la inceput ma gandeam cum faci sa te apropii mai mult de el!