| AnDrEuTzA_6557 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa si nu stiu daca si el ma place inainte m-a placut putin, dar acum nu stiu daca ma mai place. Cum sa fac sa imi dau seama daca ma place? Fundaaalove struck

2 răspunsuri:
| tunechimarionette a răspuns:

Afla daca te place sau fa'l sa te placa prefa'te interesata de activitatile lui de baiat si chestii din astea.Imprieteneste'te cu el si cred ca te va placea.happySper ca te'am putut ajuta!

| AleeDreamss a răspuns:

Incearca sa rogi pe cineva sa afle ce parere are despre tine, sau intreaba-l chiar tu daca ii place de cineva.happy.