| Amy666666 a întrebat:

imi place de un baiat de un an dar nu stiu daca si lui ii place de mine.mai tot timpul cand ma vede se uita la mine, se da mare, cand vorbeste cu prietenii lui se uita la mine, a zis ca ii plac fetele blonde cu ochii albastrii.Nu stiu ce sa zic, prietenele mele zic ca ma place dar e prea rusinos. el nu a mai stat cu nicio fata pana acum si poate de aia ii e mai greu.as vrea sa ma imprietensc cu el dar nu stiu cum pentru ca nu merge sa-i bag id si chiar daca l-as baga nu stiu ce sa vorbesc cu el pentru ca si eu sunt timida de fel si nu am mai stat cu niciun baiat.va rog frumos, spuneti-mi daca ma place si cum sa ma imprietensc cu el.

va multumesc mult pentru raspunsuri! :*:*:*:*:*:*:*:*

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Ideea cu id-ul de mess este excelenta. Esti mai dezinvolt in fata calculatorului decat face-to-face. Sau incearca sa le spui celor mai buni prieteni ai lui ca ai o simpatie pentru el...cu siguranta ii vor spune si lui asta.