| bianca_2103 a întrebat:

imi place de un baiat de varsta mea cu care am fost, dar din pacate ne-am despartit.au trecut 2 luni si observ ca prietenii lui se uita atent la mine, fac tot felul de gesturi iar el nimic.si am hotarat sa-l evit dar de fiecare data dau de el orice as face. ce parere aveti? de ce asa multe coincidente?

2 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Buna! kiss
Poate prietenii lui se poarta asa pentru ca stiu ca inca te mai place, iar el nu face nimic pentru ca nu vrea sa-ti dai seama ca te place.
Hmm...de fiecare data dai de el? Poate nu este doar o coincidenta.
Eu zic ca inca te mai place. Ar trebui sa il intrebi.Ai fost odata cu el deci o sa-ti fie mai usor.Sau ar trebui sa intrebi un prieten de al lui cu care te intelegi mai bine.

| katy_3282 a răspuns:

Eu asspune ca trebuie sa te apropii si sa dati toate cartile pe fata.Ca asa nu mai poate continua! Incearca sa vorbesti cu el sincer macar sa ramineti simpli cunoscuti sa nu va uitati urit unul la altul!