| GummitsaxXx a întrebat:

Imi place de un baiat laughing ..Si chiar nu stiu cum sa ii zic adica el e simpatic dar.thinking Imi e rusine practic laughing..Si.Decat prietena mea stie.Vb despre el.Dar nu stiu cand el spune.,, Vrei sa stai cu mine" Sau.,, Iti mai place de mine"..Nustiu daca vorbeste serios..Si.Voi ce ziceti.Aa..Si mai e problema d varsta.El are 17 eu 13..si dar daca il vezi pare de 15 straight face. Funda rapida.:XPentru cele mai bune sfaturi :X

Răspuns Câştigător
| Laviniargint96 a răspuns:

Diferenta de varsta nu conteaza, bagate tu in seama cu el cum sa zic adica fa primul paswinking dai de inteles ca iti place de el razi cand esti in preajma lui, sau du-te la el si intreaba-l cmf etc.dai un pupic pe obraz..prima..nu stiu fa ceva care sa observe ca iti place de elwinking bafta!

5 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Păi nu prea am inţeles intrebarea sau povestea pe care ai scris-o, dar incerc să formulez un răspuns. Uite ce aş face eu, dacă mi-ar place de el la-ş băga in seamă toată ziulica. Şi la faza cu intrebările poate vorbeşte serios, cine ştie?! Dar tu poţi să afli, poţi să-l intrebi şi o să-şi deie el singur seama că vrei ceva serios. Şi nu e mare diferenţă inre voi. Nu cred că e mare chestie.

| FadetoBlack a răspuns:

Hmm, tot nu vă înţeleg pe unele dintre voi... Cum să-i spui tu băiatului că îţi place de el :/?

| Anca_Teodora_1991 a răspuns:

Ha ha mi-a placut situatia ta.Ei si ce daca tu esti o pustoaica de 13 ani iar el are 17 oricum priveste partea asta a lucrurilor baietii se maturizeaza mai greu iar noi fetele suntem cu 2 ani mai ïnaintate"in gandire...a si despre treaba aia cu intrebarile-asa fac baietii sa vada ce gandesti, cum reactionezi este tipic lor sa te faca sa te fastacesti.Si da si eu as proceda tot cam asa l-as baga in seama toaaata ziua numai sa vad ce zice, ce face si l-as tachina si eu la randul meu pe el cu diverse chestii.happy p.s. sa imi zici si mie ce ai facut.Succes!

| GummitsaxXx explică (pentru Anca_Teodora_1991):

Ok..Chiar mercii`..Esti o fata de treaba :*

| Anca_Teodora_1991 a răspuns:

Mersi:*