| AnonimulxD112 a întrebat:

happy Imi place de un baiat. laughing) Sii nu stiu ce sa-l mai intreb laughing) Subiecte de discutii?laughing)

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Subiecte de discutie sunt cate vrei. Filme, muzica, discovery, cartoon network, calculatoare, electronica, moda, "(de)generatia noatra", profesori, scoala, masini, parinti. Orice. Atata timp cat fiecare se chinuie sa raspunda cum stie mai bine la subiect o sa progresati.
De obicei cele mai bune subiecte de discutie cu un baiat sunt despre sport, masini, jocuri si muzica. Dar daca nu te simti in apele tale pe aceste subiecte, il poti intreba chestii de genul "cum ti-a mers azi la scoala?", "ce planuri de vacanta ai?" etc