| elena123_2418 a întrebat:

Bunahappy
imi place de un >baiat:"
suntem de aceeasi varstawinking
am mai fost ca el, acum aproximativ...2-1 anisad
l`am intrebat daca vrea sa stea ca mine, sh a zis ca nu...crying
mai merew ma intreaba ce fac.sta pe langa mine.chesti din asteabatting eyelashes
credeti ca ma palceconfused
funda+vot:X:*winking

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Eu zic ca te place ca AMICA! Nu-i arata ca inca iti mai place de el, fii putin mai indiferenta si vezi si tu cum reactioneaza atunci! incearca sa fii zambareata, aranjata mereu sigura pe tine in prezenta lui...bine si a celorlalte persoane si poate va incepe sa-i placa de tine iar.

3 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Daca a spus ca nu inseamnaa ca nu te mai placewinking inkearca sa'l recuceresti happywinking

| dyav0litza a răspuns:

Nu te mai place dar poti incerca sa-l faci cumva sa te vrea inapoi gen date bine pe langa el imbraca-te sexy vorbese frumos invita-l undeva succes

| einstein12 a răspuns:

Pai incearca sa stai mai mult cu el si sa socializati mai mult:d.