| Minnie_Kitty_1999 a întrebat:

Buna!
Imi place foarte mult de un baiat de la mine din clasa. Stam in aceeasi banca. Ne ajutam la teme...la lucrari...

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Asta e un avantaj. Inseamna ca sunteti cat de cat apropiati deci poti intra usor cu el in vorba si sa deveniti si mai si iar cu timpul e posibil sa se si infiripe ceva.

9 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu asta conteaza. Daca ii place de tine se va vedea..iti va zice

| neutrino a răspuns:

Foarte frumos din partea ta. Asa se cladeste o prietenie. Dar el ce zice?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Mie imi place foarte mult inghetata cu fistic. Si clatitele... Mai ales alea cu dulceata de visine facuta in casa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Si intrebarea?

| Minnie_Kitty_1999 explică:

AlexandruAndrei...eu am pus o intrebare... daca nu ai ce sa raspunzi mai bine nu raspunde...Chiar nu iti inteleg reactia...Inainte sa te uiti la cineva, uita-te la tine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Minnie_Kitty_1999):

Eu nu iti inteleg reactia... Tu ai zis ce iti place... La fel si eu...
Nu ai pus nicio intrebare...

| Minnie_Kitty_1999 explică:

Sa inteleg ca nu stii ca inseamna semnul intrebarii("?")?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Minnie_Kitty_1999):

Eu nu vad decat un semn de exclamatie si niste puncte in 'intrebarea ' aia.