| XYZsnick a întrebat:

Buna imi puteti spune care este diferenta intre o placa de intins parul si una de indreptat.Si care este mai buna pentru un par neted.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici o diferenţă. Numele diferă, dar este acelaşi lucru. Şi, te-aş sfătui, asta doar dacă vrei placă, să îţi cumperi un spray de protecţie pentru păr pe care să-l aplici înainte să-l îndrepţi. Dacă nu vrei neapărat o placă, sunt şi alte metode de îndreptat părul, cum ar fi unele shampoane sau spray-uri.

| SimiiiSimona a răspuns:

Nu este nici o diferență. Nici una nu este bună. Îți arde părul. Mai bine cumpără-ți un spray, sau un sampon pentru îndreptat. Fundă?