| anonim_4396 a întrebat:

in clasa mea exista acel baiat super despre care am mai pus intrebarea.astazi cand am iesit de la scoala eu eram in fata usii de la scoala(intrare) iar in fata portii. era cu ungrup de baieti si am observat ca se uta la mine. dar nici nu zambea, nici nimic.acand m-am uitat la el am simtit ca nimeni nu mai e pe lume, decat eu si el.il plac multa.decat cand suntem la distanta pa priveste insistent.(mentionez ca stau cu el in banca). in banca cand stam nu imi face nimic.decat azi ne-am uitat ochi in ochi si ne-am zambit.in rest nimic.ma cert foarte des cu el.ne jucam mereu:ne ciupim, n alergam, etc. cum pot sa aflu daca ma place? si si daca m-ar placea cum as putea sa ma combin cu el? dar in afara sa ii zic ceea ce simt, el este mai mistocar si nu pot sa ma duc la el sa-i zic:ma mi place de tine. o sa rada de mine. ce sa fac? va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Cjay a răspuns:

Fii atenta chiar daca este mai mistocar nu o sa rada ...iti spun sigur. apropo nu trebuie sa ii zici neaparat ca si-o ia in cap ii araty prin altceva. pwpa-l pe obraz in fata altora sau eu stiu:X
i-al in brate vezi cum reactioneaza... daca te ea si el sau astea te place...ma gandesc ca daca tot se joacaa cu tine si alea chiar te place! serios
daca vrei ia id meu yo_numay_yo_clau si iti zic mai multe sau fai cum iti zic aici! succes la agatat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani aveti? Lasal pe el sa vina la tine si daca vrea ceva sigur iti va spune sau iti va da de inteles asta mai ales daca e si putin smecher. Dar nu te agita daca nu o sa vina maine sau peste cateva zile pentru ca, chestia asta o sa o fac atunci cand va simti. pwpiki