| anonim_4396 a întrebat:

in legatura cu messinger, as vrea sa dau ignore la cineva din lista mea dar acum ceva timp i-am dat delete. Acum el ma are in lista la el si vede cand sunt online, unde il mai gasesc la mine in mess ca sa i dau ignore? Nici nu mai stiu exact cum era id-ul lui ca-l bagam din nou si ii dadeam ignore.

2 răspunsuri:
| astamikcuochisorycapruy a răspuns:

Cand ai sters acel id ai bifat casuta Delete from adress book, too? sau ai dat yes direct? Daca ai dat yes direct poti instra in categoria Adress Boook care se afla sub prieteni tai si gasesti acolo id si ii dai ignore.Succes!

| KeporLove a răspuns:

Pai da i-ai dat doar Delte nu si ignor.
http://davcosti.blogspot.com/......mess.html. Bafta!