| ella_4016 a întrebat:

Hey.am vrut sa dau ignore cuiva pe mess si i-am dat doar delete si l-am sters si din adress book... teoretic, el mai e in lista mea de mess? ma vede cand sunt online, poate vb cu mine, help me pls?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da te vede, ca sa nu te mai vada te duci la lista de ignorati il stergi si apoi bifezi casuta de sus ca sa nu te mai poata contacta nimeni odata ce i-ai scos din lista ta.

| Malphas a răspuns:

Daca nu i-ai dat ignore, el poate vorbi cu tine, te vede cand esti online. Tot ce poti sa faci e sa iei id-ul lui/ei de la o cunostiinta comuna si sa-i dai ignore. Asa nu o sa te mai poata deranja. Bafta!

| NoName_7204 a răspuns:

Da sigur ca te vede Online!

Uite
Intra in preferences la mess, apoi la ignore list si acolo dai click pe add si scrii id'ul persoaneu respective!winking apoi dai ignore, si Ok!

Ciao [~.~]

| ella_4016 explică:

Ms frumoskiss

| Skrillex13 a răspuns:

Nu.