| ruxandra222 a întrebat:

De ce nu imi apar online persoanele sau cand le adaug in lista dureaza mult si cand ele sunt on mie nu imi apar sau cand intra pe mine imi arata in chenarul din dreapta sus add user sau ignore....ca si cum le.as fi dat delete, nu stiu ce sa mai fac! ajutati.ma puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| SmoKeM a răspuns:

Pai nu se intampla nimic la ei asa scrie si la prieteni mei intelesi si daca sunt 1000 pai nu ti arata pe toti ca sunt prea multi deci nu s-a intamplat nimic funda?puppy dog eyes