| biancamaria15 a întrebat:

In toamna aceasta trec in clasa a IX-a la liceul economic de turism din Iasi. Si as vrea sa stiu cum este, greu sau usor? Eu sunt la profilul comert. Se dau multe teste la inceput? Va vor sa imi spuneti doar cei care stiu! Astept raspunsuri! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OwlMyGod a răspuns:

La inceput sunt testele initiale care nu se trec in catalog. Stai linistita, nici un test nu se da fara o recapitulare happy

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Toate liceele dau teste la toate materiile la inceput de clasa a 9 a pentru ca sunt obligatorii, dar stai linistita ca nu se trec in catalog...mai mult nu am ce sa-ti spun.

| biancamaria15 explică (pentru Bondarel99):

Iti multumesc! Dar la matematica stii ce lectii trebuie sa repet?

| Bondarel99 a răspuns (pentru biancamaria15):

O sa faceti recapitulare si o sa va zica dinainte cam ce o sa va dea, nu va ia asa nepregatiti...