| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* inca o intrebare: daca sunt la stiinte ale naturii, bacul din ce il voi da? Din cate am inteles romana, mate(obligatoriu), engleza sau franceza la alegere si la alegere intre bio-chimie-fizica.Corect? sau am auzit ca 2 la alegere dintre bio-chimie-fizica.Cum este pana la urma?

2 răspunsuri:
| Alex_2390 a răspuns:

Corect este Romana.Mate,La alegere Engleza or Franceza
Alegerea intre Biologie-Chimie-Fizica este corect Mult Succes!
FundA?

| Alex_2390 a răspuns:

Corect este Romana.Mate,La alegere Engleza or Franceza
Alegerea intre Biologie-Chimie-Fizica este corect Mult Succes!
Funda?