| uptime a întrebat:

Intrebare pentru Fete
Ce parere aveti despre baietii cu acnee, cuminte, respectuos si romantic
hai k m am descris putin laughing
Astept raspuns :*

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, si ce daca ai acnee? Acneea trece, este in perioada adolescentei, si majoritatea trec prin asta...pentru mine nu prea conteaza acneea, daca are alte calitati precum respectuos, cuminte si romantic asa cum spui tu, eu cred ca e ok...

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Adorabililove struck
Ma pis pe ele de acnee...important e ca e cuminte, respectuos si romantclove struck...asta e parerea meabig grin.

| Antrax a răspuns:

Pai depide cate cosuri are si cum arata degeaba unele zic ca nu conteaza aspectul fizic ca nu e adevarat probabilitatea sa vezi un midel cu un baiat cu cosuri adica ce ai descris u e apoape 0

| Betty18 a răspuns:

Since nu mi se par asa frumosi baietii cu acnee
dar poate daca as cunoaste un baiat pe placul meu sa avem multe in comun etc mi-ar place

succes

| Jonsdottir a răspuns:

Si ce legatura are acneea? raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| alexxamaria97 a răspuns:

Ma`` unii au rasp ca sunt hidoase sau chestii.eu iti spun mie imi place foarte mult de un baiat cu acnee...adica in ciuda faptului ca are acnee are niste ochi albastrii ca ceru`` si` face karate smugsmug

| buburuzzz a răspuns:

Pai.nu cred ca as ieshi cu el

| hannah_9374 a răspuns:

Sa stii ca nu conteaza foarte mult.important e ca ai acele calitati minunate.pe care nu toti le au...Si oricum sa stii ca eu am o ruda care si el are acnee si are o casnicie foarte fericita... Poti depasi peste aceata problema .sunt sigura .mult noroc :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urâți! Am câteva pe față (vai, nu scap de ele deloc, deși sunt foarte puține, 2-3, cum trec, apar altele).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... acneea dispare la un moment datlaughing Chiar nu m-ar interesa aspectul asta daca comportamentul si stilul baiatului ar fi okwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Institutul Cantacuzino creeaza auto-vaccin pentru acnee, eficace 100 %, nu raman cicatrice. Pret 20 roni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii cat timp fata ta nu e plina de ele si nu arati ca un vulcan gata sa erupa.totu e ok.big grin
daca zici ca esti romatic.bla bla bla...si mai binebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere ff buna

| miky_3198 a răspuns:

Poi nu stiu ce sa zic daca nu se vede rau nu-i problema nu conteaza numai aspectul conteaza si sufletul si comportamentul acelei persoane

| mariblaj a răspuns:

Este adevarat ca este putin neplacut la prima vedere dar daca ai vreun punct forte in a sti sa te porti si sa vb la un moment dat nu mai esti vazut decat bine.SUCCES

| uptime explică:

Merci pentru raspunsuri

| ExotikGirl a răspuns:

Daca are cosuri si se vad nu pot sa fiu alaturi de asa persona!
Mai sunt diferite metode si cosmetika ca sa scapi de ele (daca ceva ) :d