| anonim_4396 a întrebat:

Buna,intrebare pentru fete:ce parere aveti despre cum arat doar din fotografia de profil.Pentru mine chiar conteaza parerile voastre.Fiti cat mai sincere happy.

11 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Poza de profil e destul de ok.
Totusi, din poze nu poti constata cum arata o persoana in viata reala. E logic ca fiecare isi face poze din unghiuri care sa il avantajeze.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Hmm, misto poza. Ai ochi frumosi.
Problema e ca din pozitia pe care o ai nu se vede totul foarte bine, dar eu zic ca esti ok happy.
O seara frumoasa!

| positivity a răspuns:

Nu e genul meu să comentez la fotografiile celorlalți. Însă, arăți ca o persoană normală, nimic special.
Sinceritatea ar trebui să domine în această descriere despre fizicul tău, nu? Păi atunci, ține-te tare, e doar părerea mea personală.
Îmi plac ochii tăi, par atât de verzi, de sinceri, ca de gheață. Aceștia sunt cei ce mi-au atras atenția.
Să trecem peste detalii modeste, spun doar că arăți destul de ok, de bine.

| zurick a răspuns:

Dragut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arati plictisit, trist...si ai o freza urata.

| mariansergiu93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesantrolling on the floor))

| anonim_4396 explică (pentru mariansergiu93):

Razi pe burta pentru ca esti trist si urat?

| mariansergiu93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poi ce sa fac sa plang? Doar pentru ca o persoana spune despre mine k sunt plictisit nu inseamna k asa ii, ba chiar nici vorba chiar aveam ce face in aceea zi, iarasi k sunt trist daca intro poza esti mai serios inseamna k esti trist? si partea cu uratenia ii parerea ta ti-o respect, nu poti fi placut absolut de toata lumea. Poate pe tine te plac toti...

| anonim_4396 explică (pentru mariansergiu93):

Nu ma plac toti, ba chiar uneori nici macar eu nu ma plac.
Nu, daca intr-o poza esti serios nu inseamna ca esti trist.Eu am spus exact ce am simtit cand ti-am vazut poza, atata tot.Partea cu tristul pica - deci erai serios pentru poza iar partea cu freza ramanetongue.Numai bine ^_^

| july00 a răspuns:

Esti dragut thinking

| mady03 a răspuns:

Esti frumoswinking :*