| anonim_4396 a întrebat:

Buna,intrebare pentru fete:ce parere aveti despre cum arat doar din fotografia de profil.Pentru mine chiar conteaza parerile voastre.Fiti cat mai sincerehappy.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt baiat si iti dau un sfat.Schimba-ti frizura.Nu iti sta bine.

| Crucified a răspuns:

Frumos. kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cum gândeşti nu eşti tu acela, dar "arăţi" bine stau şi mă gândesc dacă "93" din nume vine de la ani sau numărul anului în care te-ai născut.

| mariansergiu93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica la cum gandesc? Ce vrei sa insinuiezilaughing)? Ca nu ar fi o intrebare serioasa sau k ar fi o intrebare de copil mic? Nu cred ii ca si cand ti-ai pune o poza pe facebook si ai spune like daca iti place.Si da sunt din 93 si am 19 juma.happy

| anonim_4396 explică (pentru mariansergiu93):

"Bună,întrebare pentru fete..." dacă ai început aşa îmi dă senzaţia că mai mult de 10 ani nu ai. Puteai formula altfel la cei 19 ani ai tăi şi apropo mulţi înainte.

Şiii...nu văd rostul acestei întrebări. Ori te aştepţi să ai cât mai multe "fane" ori ai pus întrebarea de plictiseală.

"Pentru mine chiar conteaza parerile voastre". De ce te-ar interesa părerea unor străini? Că până la urmă nu ne cunoşti... (:

| kiduţa18 a răspuns:

Eşti ok. Şi ai ochi şi trăsături frumoase.

| BloodyThoughts a răspuns:

Eşti drăguţ puppy dog eyes