| CookieMonsterRawr a întrebat:

Intrebare pentru fete laughing. Mie intotdeauna imi cumpara mama acetona. Adica, mi-a cumparat prin vara o sticla d'aia mare de acetona si acum am terminat'o >:". Imi poate spune si mie cineva cam cat ar costa o acetona normala? [ mama spune ca nu mai vrea sa imi cumpere pentru ca imi exfoliaza unghiile dar nu am ce sa fac fara ealaughing] Deci cam cat costa o sticluta de acetona? HELP! >:"Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Maica-ta mi-a dat si mie raspuns la de ce mi se exfoliaza unghiile
Merci ei.

O acetona costa in jur de 3-4 lei, din asta am eu:
http://www.e-unghii.ro/lichide-diverse/636-acetona-100ml.html

5 răspunsuri:
| Sorinna a răspuns:

Cea mai ieftina e 1, 5 lei, insa te sfatuiesc sa cumperi din aceea roz la 3 lei cu parfum de capsuni.

| CookieMonsterRawr explică:

Multumesc la toti >big grin

| 4ever_5725 a răspuns:

Nu mult pana in 4 lei daca nu si mai putin...depinde unde stai tu...nu pras preturile la fel peste tot

| aysha11 a răspuns:

1-2 lei o sticluta mica