| Mayyyyyy a întrebat:

intrebare pentru fete si domnisoare, ce fel de imbracaminte va place :fresh, elegant, sport etc! dau funda cel mai bun gust! restul vot! va rog fara mistouri, scuze categoria! multumesc! si ce ce va place sa va imbracati asa!

Răspuns Câştigător
| dyanico a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti spun ca am 19 ani.Prefer stilul elegant, deoarece consider ca acesta este cel care pune in valoare feminitatea, gingasia si frumusetea unei femei.Este foarte important ca o fata/femeie sa fie preocupata de imaginea ei, sa umble tot timpul aranjata pentru ca asta ii va da incredere in sine.In plus,altfel arata un corp imbracat elegant, cu niste accesorii finute si un pantof care iti alungeste piciorul decat vesnic cu blugi, un tricou si o pereche de tenesi.Desigur,exista situatii in care adopt o tinuta sport, asta depinde de locul in care voi merge.Mult succes in a fi o femeie frumoasa si increzatoare!

3 răspunsuri:
| Mayyyyyy explică:

PS. EU Prefer stilul elegant de ce? pentru ca pune in valoare personalitatea femeii sau a fetei! un corp imbracat elegant su accesorii potrivite tinutei arata si ce fel de persoana esti! si asa multe persoane te judeca dupa imbracaminte! multumesc, celor care au raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de obicei pentru mine stilul e complet fresh. o pereche de blugi scurti cu un tricou larg cu o tunsoare scurta e tot ceea ce-mi trebuie. imi place stiul asta fiindca ma simt comod si arat bine in ceea ce port si primesc complimente. stilul elegant nu-mi place, e prea FEMININ!

| scumpika01 a răspuns:

Salut stilul care ma avantajeaza pe mine atunci cand ies cu prietenii este stilul destul de simplu relax fara multe acesorii s'au o imbracaminte foarte eleganta...dar in general imi place mai mult stilul elegant, pe care il port atunci cand exista un eveniment importantwinking