| AndreeaClaudia a întrebat:

BunasadIntrebare pentru fetele care stiu cum etonguerietena mea cea mai buna il place pe baiatul de care sunt indragostita, si partea proasta e ca si el o place sadMaine se vor duce sa se sarute si eu nu stiu ce sa faccryingsau mai bine zis ce ar trebui sa fac.Astept sfaturi:*

4 răspunsuri:
| SunshineRox a răspuns:

Buna:*.Pai in primul rand: prietena ta stie sentimentele tale pentru baiatul respectiv? Daca da,atunci inseamna ca nu iti e o prietena adevarata! O prietena adevarata nu isi tradeaza cea mai buna prietena(cu care a construit o relatie frumoasa pe parcursul mai multor ani banuiesc),pentru un baiat cu care o relatie poate dura doar cateva zile. Daca nu stie, atunci incearca sa ii spui ceea ce simti pentru el, iar cu ocazia asta o supui si unui test de prietenie.Succes!:*

| AndreeaClaudia explică (pentru SunshineRox):

Stiu amandoi ceea ce simt eu.Doar k eu nu vreau ca ea sa nu se combine cu el din vina mea pentru ca ea anul are nici o vina.Dar nu stiu.

| SunshineRox a răspuns (pentru AndreeaClaudia):

Pacat de faptul ca ea nu gandeste la fel...si din contra, si ea are o parte de vina!

| DeniZu a răspuns:

Sa iti dai seama k nu mai merita. o prietena buna nu ar face asa ceva pentru un baiat (asta in cazul in care daca ea deja stia ca tie iti place de el) si sa-ti mai dai seama ca exista si alti baieti mult mai frumosi decat el