| MonyMoniq a întrebat:

Am vazut la alte paginii pe facebook ca la pozele cu,,elimina",ca atunci cand elimina poza,poza pe care o elimina face cu un,,X" sau alt fel. Dar nu sterge poza. As vrea sa elimin si eu dar sa nu sterg poza si cum fac modele ca de exemplu:,, X" sau,, eliminat" etc...

Răspuns Câştigător
| IuliaJuly13 a răspuns:

Dai in PAint poza cu elimina(haine, vedete, ce o fi) si faci din doua linii un X, funda?
:*

| MonyMoniq explică (pentru IuliaJuly13):

Si sterg poza din albumul de pe fb? Eu vreau sa nu se stearag sa ramana asa..si sa ii fac X.

| MonyMoniq explică (pentru MonyMoniq):

Gata. Am reusit!

| IuliaJuly13 a răspuns (pentru MonyMoniq):

NU stergi poza! Doar pui o noua poza cu un X pe ce se elimina!winking