| mykkki a întrebat:

La inceputul anului am fostb plecata 2 saptamani la munte si cand m-am intors am vrut sa intru pe mess si surpriza nu imiaduceam aminte parola...am reusit sa intru pe fb deoarece avem parole diferite, fb-ul este facut tot pe adresa de mess pe care nu mai pot intra, daca stiu parola la fb pot cumva sa o aflu si la mess? Aveam multi prieteni in lista.straight face (funda) intrebarile acelea cu care pot sa aflu parola nu le mai stiu pentru ca nu este facut de mine...deci alta sansa nu existasad

1 răspuns:
| canonmyhay a răspuns:

Gandeste-te foerte bine inainte la un nr sau un lucru din jur si daca tot nu merge singura solutie e sa rogi un hackerlaughing sincer fara gluma daca gasesti unu de unde esti te poate ajuta cu spartul parolei