| bughym3n a întrebat:

Am facut o prostie.Mi-am schimbat parola de la un e-mail si nu am notat-o pe ceva pentru a-mi aduce aminte in caz ca o pierd.Problema e ca pe Yahoo Messenger nu iti cere de fiecare data parola si atunci cand intram pe mess nu o mai scriam..Totul perfect pana am schimbat Windowsul. Dupa ce l-am schimbat am incercat sa intru pe mess si nu am mai reusit..de ce? pentru ca uitasem parola si nu mai aveam ce sa fac.Problema mai mare este ca pe e-mailul acela am un cont de metin de lvl 76 si, in caz ca doamne fereste mi se sparge contul nu pot sa fac nimic in legatura cu el..Intrebarile de la e-mail nu le mai stiu rasunsul (e-mailul facut acum 6 ani), iar e-mailul alternativ nu era valid...era pus la vrajeala.(atunci nu aveam varsta de acum.). Deci in concluzie as vrea sa stiu daca pot face ceva cu chestia asta, daca se poate afla parola in vreun fel, daca pot sa fac in asa fel incat sa mut contul pe un alt e-mail..Imi pare rau de cont..mailul da-l naibii...Cine ma poate ajuta astept cu cea mai mare placere un sfat + Funda! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda..gandeste-te ala e doar un joc! doar un joc!
un simplu joc!
si nu til sparge nimeni fara grija!
si chiar daca til sparge dal in colo!

mail-ul e fffffffffffff important!

| Floryannos a răspuns:

Ei bine mai exista o cale... gaseste pe cineva care sa iti sparga parola la e-mail si asa ti le vei recupera big grin