| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti! In zilele urmatoare urmeaza sa-i fie ziua de nastere unei bune prietene, eu sunt plecat din tara si as vrea ca sa-i trimit macar un sms cu La Multi Ani! dar as vrea sa fie ceva frumos, ea implineste 18 ani. Daca stiti ceva sms-uri frumoase astept sa mi le impartasiti si mie. Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
| Moonster a răspuns:

Fii atent la mine, cel mai bine e sa ii scrii un simplu,, La multi ani si multa sanatate ''. Daca ii scrii unul lung si cu niste cuvinte grele, iti spun eu ca nu il va lua in considerare (ca na asa is fetele se plictisesc sa citeasca )

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Cauta pe Goolge,mesaje de aniversare si iti vor da, liste intregi cu asa ceva!
Dintre atatea, nu ai cum sa nu fie ceva care sa nu ti placa!
Numai bine!

| Deeaa1994 a răspuns:

Am unul sa spui daca iti place " Iti doresc sa mergi pe un drum numit VIATA, sa te impiedici de un ciob numit NORAC, sa cazi intr-o prapastie numita FERICIRE, si ca culegi o floare numita IUBIRE! La Multi Ani!