| doinitsaandronic a întrebat:

Buna la vara trebuie deja sa imi aleg deja un liceu la care sa invat, preferabil Bucuresti.
Faza este ca nu stiu pe care sa-l aleg. Am facut 7 ani de pian, sunt buna la vocal, teorie muzicala si literatura muzicala, plus actorie. Ma mai pricep si sa compun atit in muzica cat si in literatura. Ce liceu imi recomandati, dar daca se poate din propria experienta si ce concurs e acolo si as mai departe. FUNDA

Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Aceeasi poveste am avut-o si eu am si voce si stiu sa cant si la pian,eu am facut Mihai Viteazu, foarte bun liceu si am luat si bacu' cu note foaaarte mari, e un liceu foarte bun, sau Dinu Lipati, la fel de bun astea mi se par ca sunt cele mai bune pentru tine dar depinde de medie sau cum e acum ca sa intrii

| doinitsaandronic explică (pentru HaHaGirl):

Media mea e in jur de 9, 49

| HaHaGirl a răspuns (pentru doinitsaandronic):

E bine, dar Mihai Viteazu e cu profil real iar Lipati cu uman deci tu alegi, daca vrei sa ramai pe muzica si asa du-te la Lipati daca vrei mate info stiinte ale naturii Viteazu sau sunt multe licee in Bucuresti

| doinitsaandronic explică (pentru HaHaGirl):

Mrs foarte mult, mai mult profil uman, nu ca nu pricep si la cel real imi place matematica, fizica dar urasc biologia

| HaHaGirl a răspuns (pentru doinitsaandronic):

E alegerea ta, conteaza bacul si ce faci dupa, succes:*