| miruna98 a întrebat:

BUNA! M-am certat ca cea mai buna prietena si numai stiu ca sa fac motivul este nu am fost atente si i-am scapat telefonul in apa mentionez era iphon ca baterie de nokia laughing si ea s-a suparat si numai vb ca mine aquma si sunt prietena ca ea de la gradinita cum sa fac sa ma impac ca ea? fundita+vot

2 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

Ai 13 ani...cum mama sortii sa aiba copii de 13 ani Iphone-uri cand eu la varsta aia visam la un telefon alb-negru...ma rog
Daca sunteti prietene atat de bune pe cat spui, va veti impaca repede. Daca va ramane suparata pentru atat chestie, inseamna ca nu iti era prietena adevarata

| Fabulous a răspuns:

Afla daca se mai poate repara si mie mi-a cazut telefonul in apa si l-am reparat