| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a întrebat:

Hei, TPU. Acum cateva saptamani m-am certat cu prietena mea, motivul fiind ca ea vorbise cu una din colegele noastre care ar fi mai frumoasa din noi doua. Cand am auzit, m-am suparat fireste. Nu prea stiu ce sa fac. Ii cam simt lipsa, si cu alt cineva nu ma inteleg. Tineam si tin foarte mult la ea, in schimb, chiar nu stiu ce sa fac.As vrea sa ma impac cu ea, dar totusi nu vad de ce m-as duce tot eu la ea? Am auzit de la niste colege, ca nu ar mai vrea sa se impace cu mine pentru ca nu are rost. Lucrul acesta ma intristat enorm. Chiar nu stiu cu ce am gresit eu. Credeti ca a tinut la mine? straight face
Multumesc anticipat happy [fundita]

Răspuns Câştigător
| Stelutssa a răspuns:

Voi sunteti prietene de mult,nu-i asa? Sunt sigura ca ea vrea sa se impace cu tine, ca iti simte lipsa, dar pentru a parea ea mai putin afectata spune ca nu vrea sa va impacati.Este firesc sa va certati din cand in cand(asa se intampla in perioada adolescentei).Ar trebui sa discuti si sa va impacati.Eu cred ca ea a tinut, tine si va tine las tine, chiar daca va certati uneori.Succes.:*:*:*

2 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Eu zic sa ii propui totusi si eu m-am certat cu o prietena tot din cauza asta...dar ne-am impacat incearca sa te impaci cu eawinking

| Soinlove a răspuns:

O sa va impacati. Si eu am o prietena foarte foarte buna si suntem prietene de 6 ani, si ne-am certat de sute de ori si tot suntem bune prietene smug. Cele mai bune smug.