| anonim_4396 a întrebat:

m-am certat tare cu directoarea si am spus pe un ton normal fara sa injur sau altceva ca directiunea nu s-a gandit sa fie bine si pentru elevi si pentru profi sa nu venim sambata la scoala. ea spune ca am facut-o proasta pe ea si directiunea si a doua zi a venit ca"iti scad un punct la purtare" am intrebat-o de ce a spus ca pentru atitudinea din ziua precedenta. eu am spus ca este parerea mea. si ca nu are cum sa-mi scada nota pentru asa ceva dar ia tot sustine ca am facut-o proasta.lasand partea cu directiunea nu s-a gandit bine.pentru ca inspectoratul a decis. dar eu nu stiam. n-aveam de unde sa stiu tot nu are de ce sa-mi scada nota. nu e corect. e parerea, opinia mea personala. acum intrebarea sa ma mai iau in gura cu ea pentru asta sau sa stau in banca mea ca mai sunt numa 2 saptamana de scoala si poate nu mi-o scade. adica normal asa ar trebui ...pentru ca vreau sa ma si transfer iar cu media 9 la purtare nu se poate! va multumesc pentru atentie

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Ce vaca, spune si tu ca nu poti sa o faci proasta ca o respecti, si ca drept dovada profesorii pot confirma (daca chiar esti asa). Oricum, daca face asta inseamna ca sigur e corupta si ia mita, oricum o sa plateasca ea.

| MaDeclarFan a răspuns:

Spune-le parintilor taii si vor rezolva ei problema.Eu cred ca oricum directoarea doar te ameninta

| EnglandGB a răspuns (pentru MaDeclarFan):

laughing nu deci nu nu afost niciodata asa nervoasa, ma trateaza cu dispret, nu ma mai ia in seama,, le-am zis parintilor. acum nu stiu.