| Adeeeeeeee a întrebat:

Daca am spus nota gresita la teza ce poate sa-mi faca directiunea? Adica am spus o nota mai mare decat am luat si deja a trecut-o in catalog crying! Poate sa imi scada nota la purtare sau ceva de genu astfel incat sa raman repetenta? sadsadsadsadsadsad

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Și dacă nu-și dă seama nimeni, atunci ieși în câștig.

| Aly07 a răspuns:

Eu spun ca profesoara trebuia sa fie atenta, deci e vina ei 90% si 10% a ta. Ar fi trebuit sa-i spui ca ai glumit. Oricum, poate nu se afla. Daca se afla o simpla stampila rezolva totul, iar nota ta va fi corect trecuta in catalog.

| Adeeeeeeee explică (pentru Aly07):

S-a aflat deja.

| Liviu a răspuns (pentru Adeeeeeeee):

Si ce s-a intamplat? laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da la voi se pun notele dupa urechi? e vina profesorului ca nu s-a uitat pe teza.

| MissVamp a răspuns:

Nu stiu dar bafta multa! kiss

| annaZz a răspuns:

Spui si tu ca ai gresit. Daca era cu vreo virgula ( adica de exemplu 7, 25) spui ca nu ai vazut prea bine. Vorbeste cu parintii, ei nu iti vor face nimic. Dar cu scaderea notei, nu stiu, nu e prea posibil!