| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare e normal sa scada nota la purtare. pentru ca am intrebat de ce nu s-a gandit directiunea sa fie bine si pentru noi si pentru profi si sa nu venim sambata la scoala? am zis asta iar directoarea a insinuat ca eu am zis ca conducerea e proastaaa!? e normal?

11 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Pai stai ca tu poate iti zici varianta ta... Daca ar fi asa nu ar fi mare lucru dar tu poate esti genul de om care comenteaza si i-ai spus pe un ton foarte nepoliticos chestiile astea...

| EnglandGB a răspuns (pentru wintage):

Nu am vorbit vulgar,nu am strigat, doar am zis chestia asta ca nu e corect sa venim sambata iar ea a spus ca am facut-o proasta pe ea si conducerea scolii ca atunci cand spui ca nu s-a gandit la ceva inseamna ca e proasta! scuzati greselile gramaticale, sunt agitat si nervos in acelasi timp

| wintage a răspuns (pentru EnglandGB):

Dar pentru ce sa mergeti? Sa recuperati ceva? Sa faceti excelenta? Daca faceti ore de excelenta e ok sa mergeti sambata.

| EnglandGB a răspuns (pentru wintage):

Trebuie sa recuperam ziua de 2 dec adica vinerea trecuta! si initial era vorba ca facem orele mai mici, pauzele mai mici si orele se vor termina 2 si 15 si in fiecare zi vom recupera cate-o zi din vinerea libera...si s-au zagandit ...in ultimul moment.

| freakazoid a răspuns:

Bineinteles ca nu. Asta reprezinta lipsa dreptului la libera exprimare, adica chiar daca ziceai ca scoala are o conducere defectuasa nu are dreptul sa-ti scada nota, pentru ca este doar o opinie referitoare la conducere si nu la persoana respectiva.

| EnglandGB a răspuns (pentru freakazoid):

Da ai dreptate.dar nu vor sa recunoasca ca sunt asa laughing) pentru orice scad nota la purtare, da vorbesc foarte serios...

| MariaO a răspuns:

Evident ca nu este in ordine! Daca observi ca se ingroasa gluma, vorbeste cu parintii tai, ca sa rezolve dansii problema. Niciodata sa nu lasi profesorii sa te calce in picioare, de fapt pe nimeni si sustine-ti parereile orice ar fi. Faptul ca ei sunt profesori, iar tu elev, nu te face pe tine mai putin om sau mai putin inteligent.

| EnglandGB a răspuns (pentru MariaO):

Le-am spus da daca nu se rezolva am ...relatiile mele

| gianina14 a răspuns:

Nu cred!

| EnglandGB a răspuns:

Nu am injurat. repet doar ca ma contraziceam cu ea...dar mi-a pus un punct in catalog. si vreau sa ma si mut de la liceu. si daca am media 9 nu se poate.dar sa vedemmm.

| Elsiane a răspuns:

Nu ai zis nimic rău, Doamne ferește, directoarea e proastă rău, ce să zic. Dacă vroiai să zici că "conducerea" e proastă, de ce nu ai zis-o din prima?! Rușinică, directoarea!