| Victoras19207 a întrebat:

M-am despărțit de fosta iubită, am fost vreo 1 an cu ea, ne-am despărțit acum aproape 1 an si aseară am vb cu ea la telefon...
Si as vrea sa ii scriu un mesaj in care sa o fac sa se simtă cumva, adică sa stea cu gândul la mine, ceva s-o supere ....cine ma ajuta cu un mesaj?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tu te poti ajuta cu un mesaj. Asta este o joaca? Ce naiba :/. Si ar fi putin probabil sa iti spunem noi ce sa ii scrii. Este fosta ta iubita, tu ai trait cu ea, tu stii ce trebuie sa ii scrii (asta daca chiar trebuie).

| ywar a răspuns:

Cand va trece valul peste capul tau/
Sa-mi aduci aminte sa-ti dau feonul meu.

Pe nisipul north Atlantic eu am scris numele tau
Dar aseara a trecut valul si s-a sters, imi pare rau.

| siriusblack98 a răspuns:

Scrie-i asta: ''Pe un fund de balta 4 ochi luceste
Ce sa fie oare?
Cred ca e doi peste''
O sa stea cu gandul numa' la tine.

| Eireann a răspuns:

Problema e ca tu inca stai cu gandul la ea. Tu te-au despartit de ea deci de ce te mai complici? Orice mesaj i-ai da ea ar intelege ca tie inca nu ti-a trecut. Ignor-o si las-o in pace, macar asa o sa se gandeasca ca tie ti-a trecut.

| Dandinelle a răspuns:

"Cand ma gandesc ca te gandesti la mine, gandeste-te ca te gandesti cum ma gandesc la tine. "E atat de vag si tampitel, incat o sa te-ntrebe, ce-nseamna asta si atunci o sa-i spui clar ce vroiai de fapt sa-i transmiti, sau, pur si simplu: spune-i ca te gandesti la ea si fi onest cu tine, ca n-are rost sa te joci de-aiurea, pierdand timpul. Daca vrei doar sa te joci cu ideea asta, ca cineva s-ar gandi la tine, nu te juca cu ea, ci vorbeste cu ea.

| inflicted a răspuns:

Ce idiot.