| ralucamirabela a întrebat:

kiss Eu cu o prietena alergam in fiecare seara 2-3 ture de stadion... dar vad ca nu are nici un efect.doar ca am febra musculara.straight face sa ma las de alergat?laughing

4 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Nu. Efectele se văd în timp, nu imediat. Deci, nu renunţa.
Baftă!

| Ðianna a răspuns:

Nu,cu siguranta nu renunti la alergat! E drept ca la inceput nu se prea vad rezultatele,dar cu timpul. :-> M-a atras intrebarea ta, pentru ca si eu alerg seara, tot pe stadion happy La inceput alergam aproximativ 5-6 ture (o tura are 300 m), iar acum, dupa 2 luni alerg 10-11winking Nu numai ca rezist mult mai mult, dar ma simt foarte bine dupa.in plus de asta am slabit 4 kgwinking in 2 luni. P.S. si eu am avut febra in primele zile, mergeam ca un robot tongue dar daca alergi fara sa faci pauza multe zile, cu timpul nu vei mai avea deloc.(eu alerg 6 zile pe saptamana).Nu am tinut niciun fel de regim,si nu am avut restrictii in a manca orice,si totusi se vad rezultatele. Daca ai mult de slabit,poti elimina din alimentatia ta unele alimente,precum mezelurile, grasimile, sucurile cumparate.Eu nu am de gand sa renunt, vreau sa lupt pentru mine.Tu? happy

| anOnimat01 a răspuns:

Nu! Cu timpul ai sa vezi ca iti prinde ff bine! Nu toate se rezolva imediat! Putina rabdare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lasa de alergat. Incerca sa maresti, treptat, numarul de ture. Eu am ajuns la 15 ture si efectele se vad happy