| cryssa200128 a întrebat:

M-am indragostit nebuneste dupa un baiat.Il chema andy. Este cu 2 ani mai mare decat mn.Asta nu este o problema pentru ca el debia s-a despartit de bff al meu si bff are aceeasi varsta ca mine. Vreau sa-i il intreb daca vrea sa fie cu mine. dar nu am curaj.un sfat plz despre cum as putea sa-i spun acest lucru.plzzzz cat mai repede

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Invita-l la o plimbare si vorbeste cu el

| Kaℓi a răspuns:

Pai spune-i "m-am indragostit dupa tine", cred ca o sa fie foarte impresionat.

| Morrígu a răspuns:

Urât,cum să ..stai..cu fostul iubit al prietenei tale cele mai bune?

| AriantheLissa a răspuns:

O.O Asta e chiar foarte ciudat. Din punctul meu de vedere, nu este atat de bine sa stai cu fostul prietenei tale cele mai bune. Ai putea sa-ti pierzi si prietenia cu acea fata; si poate ca baiatul nu te place. Nu poti sarii pe el ca un tigru infometat. o.O

| cryssa200128 explică (pentru AriantheLissa):

Am uitat sa precizez insa chiar si ea m-a indrumat sa fiu cu el.