| MiTiQuTzA a întrebat:

ma ajuta cineva: vreau si eu filmul lacrimi de iubire, ma ajuta cineva unde il pot gasi tot filmul sal privesc?

Răspuns Câştigător
| MiTiQuTzA explică (pentru Manuela15):

Da nu se incepe de la inceput, eu vreau de la primul serial, ude il pot gasi?

5 răspunsuri:
| ILoveVampires a răspuns:

Eu l-am gasit pe youtube complet filmul si se vede si destul de bine http://youtu.be/LcdTc5iM5Rc Funda?

| MiTiQuTzA explică (pentru ILoveVampires):

Aici nu e tot filmul de la inceput, dar eu il vreau pe tot...

| MiTiQuTzA explică:

Pai da aici nu e tot filmul de la inceput, da eu il vrea totsad

| ILoveVampires a răspuns (pentru MiTiQuTzA):

Aaa tu vrei toate episoadelee ...am crezut ca filmul de la sfarsitul serialului :d