| Maiaaiaia a întrebat:

Ma gandesc sa-mi fac un blog si as vrea sa-mi dati cateva idei, despre ce as putea sa scriu acolo, ce teme sa abordez.Multumesc

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Vezi tie despre ce ti-ar place sa citesti si porneste de acolo. E cea mai simpla varianta.
Ca platforma, recomand www.ucoz.ro - e super fain de utilizat.

| adishorMS a răspuns:

N-o sa poti scrie despre operatii pe cord deschis sau asamblarea satelitilor in stratosfera sau o sa poti?
scrie despre ce stapanesti sau la ce te pricepi cosmetice, bucatarie, moda, animale sau despre viata ta pur si simplu