| seaman_6619 a întrebat:

Ma intereseaza si pe mine cum se face sa pun alocatia pe card? am card la bcr am sunat de directia de munca dar doamna de acolo nu m-a lamurit deloc de la posta mi-au spus ca am nevoie de o copie de buletin de extrasul de card si o cerere? mai am nevoie de ceva? dau funda pentru mai multe detalii

1 răspuns:
| tricksterCma a răspuns:

In primul rand. iti trebuie card pe numele tau.
2 alocatia trebuie sa fie pe numele tau. pentru asta trebuie sa mergi la casa de pensii.
acolo iti vor da o cerere. un formular. atasezi extrasul de cont. si dupa 2 luni. alocatia ar trebui sa fie pe card big grin